/Dotacje
Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

Dotacje

Uzyskaj z nami dofinansowanie na Pompę Ciepła i Fotowoltaikę
Otrzymaj pomoc
w sprawie dotacji

Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej pomocy, aby uzyskać dofinansowanie na instalację fotowoltaiki i pompy ciepła, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się korzyściami wynikającymi z ekologicznych i oszczędnych rozwiązań energetycznych. Z nami masz możliwość skorzystania z obecnie dostępnych programów dotacyjnych, które pomogą Ci uzyskać potrzebne fundusze na założenie wymarzonej modernizacji energetycznej w Twoim domu lub firmie. Oferujemy wsparcie w procesie aplikacji oraz pomagamy w wyborze najkorzystniejszego programu, abyś mógł skorzystać z dostępnych środków i zrealizować swoje projekty.

Dostępne programy dofinansowań

Skonsultuj się
za darmo
zwrot do: 50% inwest.
Program “Czyste powietrze”

Program dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Skonsultuj się
za darmo
zwrot do: 21 000 zł
Dotacja “Moje ciepło”

Program Moje Ciepło jest odpowiedzią na aktualne potrzeby indywidualnych inwestorów (osób fizycznych), którzy starają się myśleć przyszłościowo zarówno pod kątem ekologii, jak i ekonomii.

Skonsultuj się
za darmo
zwrot do: 20 500 zł
Program “Mój prąd”

W ramach tego programu dotacje mogą otrzymać osoby fizyczne, które wytwarzają prąd elektryczny na własne potrzeby.

Skonsultuj się
za darmo
zwrot do: 10 000 zł
Program ”KAWKA Plus”

KAWKA Plus to miejski program dopłat do wymiany pieców we Wrocławiu na ekologiczne źródło ciepła, działający w ramach programu “Zmień piec”.

Skonsultuj się
za darmo
zwrot do: 32% podatku
Ulga termomodernizacyjna

Jeśli jesteś właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego (także w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej), to możesz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

Skonsultuj się
za darmo
zwrot do: bez podatku
Wrocław wspiera odnawialne źródła enrgii

Właściciele budynków podłączonych do instalacji fotowoltaicznej, kolektora słonecznego, pompy ciepła lub rekuperatora są zwolnieni z płacenia podatku od nieruchomości.

Wypełnij formularz
i otrzymaj darmową ofertę!
Zostaw nam nr telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.