/O nas
Zadzwoń
do nas
zadzwoń 71 307 03 10

O nas

Dlaczego to my zamontujemy Pompę ciepła i fotowoltaikę najlepiej?
Otrzymaj
darmową
wycenę
darmowa wycena
Zainstalujemy Twoją niezależność Instalacja zapewni Państwu bezpieczeństwo energetyczne, a także znaczne obniżenie kosztów utrzymania domu oraz zdecydowanie większą niezależność zarówno w zakresie cen, jak i dostaw energii.
Najwyższej jakości materiały
Nowoczesne technologie
Wykwalifikowani specjaliści
Profesjonalne doradztwo
Zobacz nasze realizacje

Od 2001 roku jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w nowoczesnych metodach budownictwa jednorodzinnego i mieszkaniowego.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem, opieką i dbałością o każdą pojedynczą realizację i każdego inwestora. Analizujemy, doradzamy, szukamy najlepszych rozwiązań, zawsze kierując się dobrem klienta, nie własnym interesem.

Z najwyższą dbałością o dobro osób, które nam zaufały, ważne jest dla nas również codzienne użytkowanie, spokój i niezależność w każdym obszarze.

Dlatego od 2022 postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszych działań/usług o systemy oparte o odnawialne źródła energii tworząc DG HOUSE ENERGY.

Stworzyliśmy markę DG HOUSE ENERGY

dedykowaną na rynek dolnośląski,

ponieważ skupienie się na lokalnym obszarze pozwala nam na zapewnienie wysokiej jakości usług i obsługi klienta. Dzięki temu, że działamy stacjonarnie a nie wyjazdowo, możemy lepiej dostosować się do potrzeb klientów i zapewnić kompleksowe wsparcie na każdym etapie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Otrzymaj darmową wycenę

Niezależność energetyczna

W trosce o niezależność energetyczną naszych klientów oferta została wzbogacona o instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła.

W czasach podwyżek cen energii i szalejącej inflacji fotowoltaika oraz pompy ciepła to idealne rozwiązanie dla właścicieli domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych oraz firm.

Instalacja zapewni Państwu bezpieczeństwo energetyczne, a także znaczne obniżenie kosztów utrzymania domu oraz zdecydowanie większą niezależność zarówno w zakresie cen jak, i dostaw energii.

DG HOUSE ENERGY to coś więcej niż instalator Pomp Ciepła i Fotowoltaiki. Budujemy domy od lat, więc trafnie ocenimy zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu tak, aby zaoferować idealnie dopasowane rozwiązania.

Otrzymaj darmową wycenę

Zwrot kosztów już w 5 roku użytkowania!

Zwrot kosztu wykonania instalacji fotowoltaicznej zwraca się już w 5 roku użytkowania, a obecnie produkowane moduły fotowoltaiczne mogą pracować nawet 40 lat.

We współpracy z firmą Keno oferujemy Państwu moduły fotowoltaiczne wiodących producentów takich jak Viessmann, LG, Sharp, Konsol, Longi, Jinko, Phonosolar oraz falowniki Goodwe, General Electric, Fronius, Huawei, Solar Edge i FoxEss.

Oferujemy Państwu również pompy ciepła, które w zestawieniu z fotowoltaiką są obecnie najkorzystniejszym rozwiązaniem na rynku.

Montaże wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowanych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem.

Inwestorom zapewniamy również wsparcie w pozyskiwaniu wszelkich dostępnych dotacji.

Dowiedz się więcej na temat możliwych pokaźnych dofinansowań do instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Sprawdź
szczegóły
Nasi 
partnerzy:
keno
viesmann
ricom
solvente
solida
keno
viesmann
ricom
solvente
solida
Nasze produkty:
Zobacz 
produkty
Zobacz
pozostałe
Pompa ciepła monoblok EVI 14kW RICOM HEAT Easylife
Cena netto:
20 300 zł
Pompa ciepła monoblok EVI 10kW RICOM HEAT Easylife
Cena netto:
16 700 zł
Szafa hydrauliczna RICOM HEAT Hydra
Cena netto:
13 000 zł
Wypełnij formularz
i otrzymaj darmową ofertę!
Zostaw nam nr telefonu, a zadzwonimy i przedstawimy specjalną ofertę.